WAU! – přehlídka dobrodružných prezentací dětí a mládeže, 4. ročník
Tahle akce už proběhla.

Vyberte si z aktuální nabídky.

17. 11. 2023, 9:00 h
Dům přírody Moravského krasu / Skalní mlýn

Pořádá: Horizont Blansko, z. s.

Cílem WAU je vytáhnout děti ven, motivovat je k pobytu v přírodě, k zaznamenávání svých zážitků a tréninku prezentačních dovedností.

Chtěli bychom vyzvat děti, aby se s námi podělily o své zážitky. Pro to, abychom zažili dobrodružství, není třeba dalekých cest ani exotických dovolených. Dobrodružství lze zažít třeba za humny. WAU je určena pro každého, kdo rád chodí na výlety, cestuje, vandruje, sportuje v přírodě anebo přírodu pozoruje. Nezáleží na tom, zda s rodiči, kamarády nebo sám.

Pro účast na přehlídce je třeba připravit prezentaci v délce 10 minut, kterou je nutné doprovázet vlastním živým komentářem. Prezentace může obsahovat fotografie i videa.

Přehlídka proběhne 17. 11. 2023 v Domě přírody Moravského krasu. Obrazové podklady k vystoupení je třeba zaslat předem přes formulář na webových stránkách festivalu http://2023.festival-rajbas.cz/wau/. Termín uzávěrky je 7.11.2023.

Pro všechny aktivní účastníky budou přichystány ceny a pamětní listy. Autoři tří nejpovedenějších prezentací budou pozváni prezentovat svá dobrodružství přímo na festivale Rajbas 18.11. 2023 v Blansku.

Označení akce:
akce pro děti, akce pro dospělé, akce pro rodinu, akce z dotace
Soubory k akci:
ev_3235_WAU-2023-Fin.jpeg
Pořadatel:
Horizont Blansko, z. s.

http://2023.festival-rajbas.cz/horizont/